KONST / Litografier / Färglitografi 15018003
nr 1501 8003
Färglitografi
Gösta Gustavson. Signerad, numrerad EA, daterad 1968, Håvfiske. Färglitografi, bildmått: 38x51 cm, yttermått inklusive ram: 48x62
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:24:07
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr